DUTCH - Open Call en Product Call - ronde 3
Deze Call is er om de toekomstbestendigheid van het zorgonderwijs te verbeteren door simulatieonderwijs te ontwikkelen. Consortia van zorgorganisaties, onderwijsinstellingen en technologiepartners kunnen een aanvraag indienen.
Doel
De DUTCH Calls zijn opgezet om innovatie in simulatieonderwijs en kennisontwikkeling binnen de zorg te stimuleren. Via open en thematisch gerichte subsidieregelingen krijgen consortia van zorgorganisaties, onderwijsinstellingen, technologiepartners en andere stakeholders de kans om gezamenlijk te werken aan toekomstbestendig en innovatief zorgonderwijs.
Het doel van de DUTCH Calls is om leer- en werkomgevingen te ontwikkelen waarin zorgprofessionals optimaal worden voorbereid op een snel veranderende praktijk. Denk aan projecten rondom simulatieonderwijs, digitale leermiddelen, AI-ondersteuning en integrale leerlijnen.
Deze ronde bestaat uit een Open Call en een Product Call.
Wie kan aanvragen?
Een samenwerkingsverband van zorgorganisaties, onderwijsinstellingen en techologiepartners kan een aanvraag indienen.
Criteria (samenvatting)
De Open Call is opengesteld voor projectplannen die betrekking hebben op de eerste drie werkstromen van DUTCH:
- Werkstroom 1: de ontwikkeling van simulatiemodules;
- Werkstroom 2: het beschikbaar maken van simulatiemodules op een digitale infrastructuur door integratie met bestaande zorg-, onderwijs- en ICT-platformen;
- Werkstroom 3: data, learning analytics en monitoring.
De projecten moeten gaan over experimentele ontwikkeling, waarbij oplossingen verder worden ontwikkeld en getest in een relevante of praktijkomgeving (TRL 5-8).
Projectplannen binnen de Product Call zijn gericht op het (door)ontwikkelen van simulatiemodules. De modules die worden opgeleverd aan het einde van een project moeten in een vergevorderd ontwikkelstadium zitten, of al op de markt zijn maar nog aanpassing nodig hebben (TRL 7-8). De simulatiemodules hebben betrekking op de volgende acht thema’s:
- Operatieassistenten:
- Klaarzetten medische hulpmiddelen, bedrijfsklaar maken OK, aansluiten apparatuur – € 400.000
- Basis instrumenteren – € 400.000
- Radiodiagnostisch laboranten:
- CT – € 600.000
- Bucky – € 600.000
- Anesthesiemedewerkers:
- Luchtwegmanagement – € 400.000
- Medicatie, bloedafname en infuus prikken – € 400.000
- OK voorbereiden en laagcomplexe algehele anesthesie, inclusief ongecompliceerde luchtwegmanagement – € 600.000
- Functie-overstijgend:
- Communicatie met de zorgvrager – € 400.000
| Download | Download PDF bijlage |
|---|---|
| Deadline | Jaarrond |
| Budget | maximaal € 300.000,- per project voor de Open Call en € 600.000,- voor de Product Call |
| Regio | Landelijke regelingen |
| Overige informatie |